Şcoala Gimnazială “Nicolae Bălcescu” Baia Mare  anunță organizarea  selecției pentru ocuparea a două posturi  de  experți Cadre Didactice A Doua Șansă – timp parțial 4 ore/zi, în cadrul proiectului „ Măsuri integrate în domeniul educației pentru 840 copii  și 260 tineri și adulți: Educație pentru viitor!”

PUBLICAT 15.10.2018   ANUNȚ DE SELECȚIE  Şcoala Gimnazială “Nicolae Bălcescu” Baia Mare  anunță organizarea  selecției pentru ocuparea a două posturi  de  experți Cadre Didactice A Doua Șansă – timp parțial 4 ore/zi, în cadrul proiectului „ Măsuri

Continue reading »

ANUNŢ privind selecția unui post contractual temporar vacant, expert suport decontat din cheltuieli indirecte, din cadrul Proiectului „ Măsuri integrate în domeniul educației pentru 840 copii și 260 tineri și adulți: Educație pentru viitor!”

PUBLICAT  15.10.2018 Şcoala gimnazială Nicolae Bălcescu  Baia Mare anunţă selecția unui post contractual din cadrul Proiectului „ Măsuri integrate în domeniul educației pentru 840 copii și 260 tineri și adulți: Educație pentru viitor!”, după cum

Continue reading »