Anunț: ”Reabilitare/modernizare instalații electrice la corpul școlii si sală de sport la unitatea de învățământ Școala Gimnazială Nicolae Bălcescu” – Municipiul Baia Mare”

Data publicării: 24.03.2023

Școala gimnazială Nicolae Bălcescu Baia Mare invită toți operatorii economici interesați să depună pe SICAP oferta pentru execuţie de lucrări privind realizarea obiectivului de investiţii ”Reabilitare/modernizare instalații electrice la corpul școlii si sală de sport la unitatea de învățământ Școala Gimnazială Nicolae Bălcescu” – Municipiul Baia Mare”.

Precizări privind depunerea ofertei:
Valoarea estimată totală a achiziției este de 326.483,81 lei fără TVA;
Termenul limită de depunere a ofertei: 06.04.2023 ora 12:00;
Oferta trebuie întocmită în conformitate cu cerințele din prezenta solicitare și cu specificațiile din documentația de atribuire anexată;
Coduri de clasificare CPV: Lucrări de instalații electrice -45310000-3, Lucrări de acoperire cu panouri solare-45261215-4

Documentație:

Formulare :Formulare

Model contract:Contract

Fisa tehnica:  Fișa tehnică,  Centralizator fara valori

Caiet de sarcini:Caiet de sarcini

Fisa de date: Fișa de date

Anunt:Anunț